Výklopná garážová vrata

Přednosti v jednoduchosti

V případě, že u garážových vrat hledáte jednoduchou a osvědčenou technologii, funkčnost a cenovou dostupnost, jste na správné cestě. Všechny tyto předpoklady totiž splňují výklopná garážová vrata. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása a právě toto pořekadlo se pro tento typ příznačně hodí. Při bližším pohledu navíc zjistíme, že v důležitých vlastnostech neztrácejí krok za ostatními systémy garážový vrat.

Výklopná garážová vrata – technologie a doplňky

V čem je tedy síla této technologie? Díky využívání horizontálních vodících kolejnic je potřebná velmi malá síla pro manipulaci s vraty a z hlediska fyzické náročnosti tak není potřeba použití elektrického pohonu. Jistě Vás ale potěší informace, že napříklada vrata Trido i přesto tento doplněk nabízí a Vy si ho tak můžete bez problému na svá vrata přidat.

Nabízejí stejné doplňky jako jejich konkurence, tedy

  • zateplení
  • bezpečnostní prvky
  • nízká hlučnost
  • možnost přidání integrovaných dveří či oken

Výklopná garážová vrata ceník

Pokud patříte k uživatelům, kteří u garážových vrat hledají jejich snadnou a účelnou funkčnost, pak rozhodně při výběru výklopných garážových vrat neprohloupíte. Jejich praktičnost navíc umocňuje možnost montáže jak v otvoru pro vrata, tak instalace vně garáže. Můžete si tedy vybrat, zda upřednostňujete prostor při vjezdu, nebo naopak více skladného prostoru uvnitř. Poměr cena/výkon, který tento typ vrat nabízí, je vynikající, ostatně můžete se přesvědčit sami vyplněním formuláře garážová vrata ceník, po kterém Vám zcela zdarma přijde konkrétní nabídka od dodavatelů ve Vašem kraji.